Loading…

Pas shtrenjtimit të rrymës, qytetari i penduar që e ka votuar Albin Kurtin

  • 20/01/2022 | 10:40

Pas shtrenjtimit të rrymës, qytetari i penduar që e ka votuar Albin Kurtin

Qeveria e Kosovës e ka miratur një propozim nga ZRrE për shtrejtimin e energjisë elektrike në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Ky shtrejtim është kundërshtuar ashpër nga opozita dhe nga Shoqëria Civile në vend, ku janë paralajmëruar edhe protesta kundër këtij vendimi.

Zhgënjimin me këtë vendim e ka shprehur edhe ky qytetar i vendit i cili është i penduar që e ka votuar Albin Kurti.

Këtu keni videon e T7.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë