Loading…

Pas shumë kohe: Dy banoret e Big Brother VIP bëjnë paqe mes vete

  • 10/11/2021 | 17:55

Pas shumë kohe: Dy banoret e Big Brother VIP bëjnë paqe mes vete

Dyshja prej javësh ka shfrytëzuar thuajse çdo mundësi për të nxitur mosmarrëveshje mes njëri-tjetrit.


Kjo gjë është vendosur të ndryshojë që pas ditës së sotme. Iliri i këshilluar nga Sabiani vendosi të sheshonte gjithë agravimin me Donaldin.

“I vetmi shqetësim që kam pasur ishte akuza jote për ngacmim ndaj Semit dhe ndaj vajzave. Atë unë nuk e përtyp dot”, tha Iliri.

Donaldi nga ana tjetër mbështeti faktin se diskutimet mes tyre duhet të marrin fund. Ai nuk nguroi të kërkonte as falje për akuzat e thëna.

“Nuk kam dashur të të prek në asnjë moment, për atë pjesë të kërkoj shumë falje”, i tha Donaldi atij.

Pajtimi mes tyre gëzoi tej mase Sabianin i cili kishte ditë që e uronte këtë gjë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë