Loading…

Pas shumë kohe pauzë, Miriami dhe Albani sjellin këngën e re

  • 25/11/2021 | 19:34

Pas shumë kohe pauzë, Miriami dhe Albani sjellin këngën e re

Miriam Cani ka 10 muaj pa publikuar asnjë projekt muzikore, ndërsa Alban Skenderaj ka 4 muaj nga publikimi i fundit.


Çifti paska qenë duke finalizuar projektin e përbashkët që sapo u lansua.

“Zemër përmbi zemër”, quhet bashkëpunimi mes çiftit të njohur të estradës shqiptare.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë