Loading…
Pas takimit historik, ‘martohen’ Trump dhe Kim Jong-un |FOTO
  • 14/06/2018 | 10:38

Pas takimit historik, ‘martohen’ Trump dhe Kim Jong-un |FOTO

Duket se Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong-un, do të nisin një muaj mjalti…!


E gjithë kjo pasi në një fotografi të publikuar në facebook nga publicisti australian, Karry McGlynn shihen të dy liderët Trump dhe Jong –un të martuar.

Jong-un sipas imazhit gjendet në rolin e nuses pasi shihet të ketë të veshur një vello të bardhë, ndërsa Trump duke e përqafuar atë në cilësinë e dhëndërrit.

Të dy janë përshkruar si çifti më i përfolur ndonjëherë, njofton Klan Kosova.

Imazhi me foton finale të martesës është transmetuar për opinionin e relizuar me fotoshop, numër nga revista VOGUE që është zëvendësuar për pak shaka me atë të dikurshmen të momentit të dasmës së Kim Kardashian me reperin Kanye West.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë