Loading…

Pas triumfit në LK, futbollistët e Liverpoolit marrin dhurata të veçanta

  • 12/06/2019 | 17:55

Pas triumfit në LK, futbollistët e Liverpoolit marrin dhurata të veçanta

Liverpooli kishte arritur ta mposht Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0.


Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë.

Partneri i Liverpool, iDesign Gold iu ka dhuruar një të gjithë ekipit dhe Jurgen Kloppit, nga një telefon të personalizuar iPhone XS.

Secilit aty i shkruan emri dhe numri i fanellës, si dhe logo e finales së Ligëss së Kampionëve që u mbajt në Madrid.

Sipas Liverpool Echo, secili telefon kushton diku afër 4 mijë euro.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë