Loading…

Pas vendimit të KQZ’së për rinumërim të votave, shpërthen ashpër Milaim Zeka

  • 06/07/2017 | 18:31

Pas vendimit të KQZ’së për rinumërim të votave, shpërthen ashpër Milaim Zeka

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga Nisma, Milaim Zeka, ka shpërthyer ashpër ndaj vendimit të sotëm të KQZ-së që 23 vendvotime të shkojnë në rinumërim.


Ai, e quan terror ndaj votuesve vendimin e KQZ-së pasi Gjykata Supreme vendosi për ankesat e kandidatëve të subjekteve politike.Zeka thotë se ky veprim është një turp për politikanë dhe ish deputetët.

Postimi i plotë i tij:

A e shifni se çfare shteti te poshter na kane ndertu ish klasa politike?! Merreni si shembull kete Ligjon zgjedhore?! Prap rinumerime te votave? Nuk ashte pune me i çertifiku zgjedhjet. Terror ndaj votueseve! Gjitheçka u ba per me vra kete shtet!Turp, jo per KQZ-ne, po per politikan dhe ish deputet!Ndoshta edhe ne e bajme berlloge si ata?!!! Kurr nuk i dihet…Veshtire ne kete vend me i besu edhe vetes!!!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë