Loading…

Pas videos ku një mashkull i shtrëngonte gjoksin, nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

  • 04/08/2022 | 21:06

Pas videos ku një mashkull i shtrëngonte gjoksin, nuk ndalet Enca, këtë radhë publikon ‘karamelet’ e saj

Enca mbetet një nga vajzat më të ndjekura të show-bizz-it shqiptar.


Bukuroshja shpesh ndan me ndjekësit e saj plot momente nga jeta e saj personale dhe kjo e bën atë tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka ‘trazuar rrjetin’ me videon që ka qarkulluar. Në video këngëtarja shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, ku duket prania e një djali misterioz, i cili i mbulon gjoksin me duar, të cilat mund të konsiderohen pamje +18. Kjo video është bërë virale kudo në rrjete sociale, por jeni kuriozë të dini përgjigjen e artistes?

Me anë të disa postimeve, bukuroshja na ka ‘dhuruar disa karamele’, pra disa foto shumë provokuese dhe për ato më erotiket ka ftuar ndjekësit e saj të abonohen në kanalin e saj ‘Only Fans’.

Epo, mesa duket Enca nuk e vret mendjen fare për atë video dhe vazhdon njësoj me provokimet e saj në rrjete sociale.

Kam disa karamele që nuk i keni parë për ju. Karamele syri. Karamele goje. Nëse doni të shihni disa fotografi të tjera, të cilat janë shumë të zjarrta për Instagram klikoni linkun.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë