Loading…

Pas zënkës me fjalë, Monika dhe Sheila bëjnë këtë veprim

  • 19/10/2021 | 17:10

Pas zënkës me fjalë, Monika dhe Sheila bëjnë këtë veprim

Monika dhe Sheila kanë pasur një mosmarrëveshje së fundi.

Sheila dhe Monika njihen si ndër konkurrentet më të dashura të publikut shqiptar.

Ato së fundi patën një mosmarrëveshje mes tyre gjatë kohës kur po përgatisnin ushqim në kuzhinë.

Ndonëse ato kishin shkëmbyer disa fjalë jo të mira si duhet ky keqkuptim u zgjidh nga konkurrentet pasi ato u përqafuan duke thënë se e kan shumë xhan njëra tjetrën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë