Loading…
Pasi bëri flokët e verdha, Fero bëhet ‘horë’ nga fansat: E quajnë top tenisi |PAMJE
  • 23/04/2019 | 12:35

Pasi bëri flokët e verdha, Fero bëhet ‘horë’ nga fansat: E quajnë top tenisi |PAMJE

Reperi Fero është ai që mundohet në çdo mënyrë dhe me çdo kusht që të marrë vëmendjen e publikut, duke bërë gjëra prej më të ndryshmeve, transmeton Gazeta Metro.


E ai së fundi ka befasuar të gjithë me veprimin e tij të fundit. Ai ka ngjyrosur flokët e tij me ngjyrë të verdhë. Ngjyrë jo e zakonshme e sidomos për meshkuj. Mirëpo ky është një tentim i Feros që të merrte kritika pozitive nga fansat, që i doli i dështuar.

Pasi ka publikuar videon me flokë të verdha në Instagram, Fero është vërshuar nga një lum i komenteve negative ndaj tij. Ndjekës të ndryshëm të këtij rrjeti social, e kanë përqeshur atë duke e quajtur edhe top tenisi.

Kjo nuk është hera e parë që Fero bën gjëra që të bie në sy tek publiku, por që ka dështuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë