Loading…

Pasi bëri të ditur bashkëpunimin me Ermalin, Fifi zbulon një tjetër emër

  • 04/08/2020 | 21:40

Pasi bëri të ditur bashkëpunimin me Ermalin, Fifi zbulon një tjetër emër

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi së fundmi është përgjigjur në disa pyetje të fansave të saj, e cila ka paralajmëruar një bashkëpunim të mundshëm me PINTA-t.


Një prej ndjekësve e pyeti se a mund të ketë ndonjë bashkëpunim me artistët e grupit PINTA-t, derisa ajo është përgjigjur duke thënë se kjo mund të ndodhë.

“Gjithë, me bë diçka të re me djemtë më të djegëst në shehër”, është përgjigjur Fifi.

Ndërsa, nuk mungoi edhe një detaj i ri i Fifit, e cila tregoi se së shpejti do ta publikojë bashkëpunimin e radhës me artistin e njohur, Ermal Fejzullahun.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë