Loading…

Pasi e refuzoi, Atdheu fton Ledianën në takim dhe kështu iu përgjigj ajo

  • 06/02/2021 | 12:50

Pasi e refuzoi, Atdheu fton Ledianën në takim dhe kështu iu përgjigj ajo

Atdheu “pendohet” që e refuzoi Ledianën.


Javë më parë, Lediana e kishte zgjedhur Atdheun për një takim, por ky i fundit nuk pranoi, shkruan lajmi.net.

Konkurrenti tha se takimin me të nuk po e pranon jo për faktin se nuk i pëlqen ajo, por se ashtu e ndien në ato momente.

Por, në puntantën e fundit, Atdheu mori mikrofonin në duar dhe e ftoi Ledianën në takim, ndërsa kishte edhe disa fjalë.

“Dua ta ftoj Ledianën në një takim. Nuk jam penduar për refuzimin, sepse ashtu jam ndjerë në ato momente por nuk kam thënë që s’më pëlqen Ledjana apo që s’dua të dal me të se nuk më ngjit. Mendoj se është momenti tani”, tha Atdheu.

Ndërkohë, Lediana iu përgjigj “Duke qenë se nuk jam personi që e bëj refuzimin me refuzim, e pranoj. Edhe kam qejf të dal. Të dyja bashkë”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë