Loading…

Pasi mohoi thashethemet për lidhjen me Van Jonas dhe Malumën, Kim Kardashian pozon në bikini

  • 20/06/2021 | 11:24

Pasi mohoi thashethemet për lidhjen me Van Jonas dhe Malumën, Kim Kardashian pozon në bikini

Ajo hodhi poshtë thashethemet gjatë ribashkimit të Keeping Up With The Kardashians natën e kaluar.


Kim Kardashian tregoi se ishte beqare teksa pozoi në një bikini seksi të premten, transmeton lajmi.net.

Avokatja aspiruese, 40 vjeç, dukej rrezatuese ndërsa pozoi në bikini të vogël ngjyrë kafe, i cili i linte pak imagjinatës në postim.

Duke pozuar në një sfond të gjelbërimit, Kim nxorri duart nëpër flokët e saj të gjata dhe ofroi një buzëqeshje të butë.

Një tjetër dukje yllin e realitetit e shfaqi nga kamera drejt për të treguar barkun e saj të sheshtë dhe shkëlqimin pa makijazh.

Megjithëse nuk mund të mohohet se Kim është mjaft tërheqëse, ajo shpjegoi se si thashethemet që ajo po del me korrespondentin e CNN, Van Jones janë trillime totale.

E pyetur nëse po shihte Jones, Kim qeshi dhe tha: ‘Van më dërgoi sms dhe ishte si: “Kjo thashetheme më ka sjellë kaq shumë takime dhe unë jam shumë mirënjohëse, ndaj të detyrohem ty.”

Cohen gjithashtu u ballafaqua me CEO të KKW Beauty / SKIMS në lidhje me thashethemet që ajo u tha se kishte me këngëtarin Maluma gjatë partisë së nisjes së hotelit Goodtime në Miami më 16 prill.

‘Jo. Unë nuk jam duke dalë me asnjërin. Jo Van Jones, as Maluma, ‘sqaroi Kim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë