Loading…

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

  • 20/11/2023 | 15:08

Pasi qëndroi gjatë në xhakuzi, Ganiu: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

Gani Gërmia ka qëndruar mbrëmë për një kohë të gjatë në xhakuzi.


E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup.

“E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë se që duhet”, i tha Kaderi.

Kurse Alby dhe Blero i treguan se sa minuta ka të drejt të qëndrojë aty.

“Ku e di unë as bunar timin nuk kam pasë”,  ua ktheu Ganiu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë