Loading…

Pasi u akuzua për ndërhyrje estetike, reagon Tayna: Jam alergjike në veshje

  • 23/01/2020 | 17:20

Pasi u akuzua për ndërhyrje estetike, reagon Tayna: Jam alergjike në veshje

Tayna iu përgjigj gjithë atyre që e akuzuan për ndërhyrje estetike.


Reperja Tayna është ndër artistet më të kërkuara të momentit në estradë, shkruan lajmi.

Ajo dje ka publikuar projektin e ri muzikor “Edhe ti”, të cilin e solli në bashkëpunim me reperin Mozzik.

Në rrjete sociale komentuesin e kanë akuzuar reperen për ndërhyrje estetike, ndërsa ajo zgjodhi të përgjigjej përmes një postimi në InstaStory.

“Jam e gjitha natyrale. Ohh edhe jam alergjike në veshje”, ka shkruar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë