Loading…

Pasi u pa duke u puthur me Dua Lipën, Trevor Noah merr një vendim të papritur

  • 30/09/2022 | 14:36

Pasi u pa duke u puthur me Dua Lipën, Trevor Noah merr një vendim të papritur

Dua Lipa dhe Trevor Noah krijuan dyshimet e para se mund të jenë çift i ri.


Kjo pasi dyshja janë parë në përqafim të njëri tjetrit në New York.

Pak orë pasi qarkulluan fotot e Noah e Lipa, komediani afrikan njoftoi një vendim të papritur.

Pas shtatë vitesh, 38 vjeçari do të ndahet me emisionin e tij të famshëm “Tha Daily Show”.

Noah zbuloi planet e tij për një audiencë në regjistrimin e programit të së enjtes në mbrëmje në New York./Indeksonline/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë