Loading…

Pasi u prit me brohorima në Skenderaj, Kurti bashkë me Bahtirin shfaqen nga Prekazi

  • 01/02/2021 | 21:14

Pasi u prit me brohorima në Skenderaj, Kurti bashkë me Bahtirin shfaqen nga Prekazi

Kreu i VV-së, Albin Kurti gjatë ditës ka qëndruar për vizitë në Skenderaj, ku u prit me tensione nga një grup qytetarësh.


Pas kësaj, Kurti është shfaqur nga Prekazi bashkë me anëtarët e partisë së tij.

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Hysni Mehani, ka publikuar një fotografi me kreun e këtij subjekti politik, Albin Kurti.

“Përshëndetje nga Prekazi heroik. Vetëvendosje!”, ka mbishkruar në fotografinë e hedhur në Facebook të Mehanit.

Kurti, përgjatë tubimit që e mbajti në Skenderaj, ruhej nga Njësia Speciale. Qytetarë të shumtë prezent afër tubimit elektoral kanë brohoritur Thaçi, Thaçi dhe UÇK.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë