Loading…

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

  • 12/09/2019 | 10:29

Pasimi me thembër i Manajt, bëhet hit në internet

Pasimi i mrekullueshëm i Rey Manajt me thembër që solli golin e parë në karrierë me kombëtaren shqiptare të Elseid Hysajt, është bërë hit në internet, transmeton Gazeta Metro.


Faqja zyrtare e Euro 2020 në Facebook ka publikuar lëvizjen mjeshtërore të sulmuesit të Albacetes që bëri të lumtur të gjithë tifozët kuqezi por mbi të gjitha Elseid Hysaj që realizoi një gol të paharrueshëm për të.

Pasimi fantastik i Rey Manajt është cilësuar si lëvizja më e bukur e ditë nga UEFA që ka postuar videon e cila ka bërë xhiron e botës.

Pas Keidi Bares që u bë protagonist në faqen e Euro 2020 me ato triblime fantastike ndaj Francës në qëndër të vëmendjes ka përfunduar një tjetër djalosh i ri i kombëtares shqiptare pikërisht Rey Manaj. Të luash në Spanjë do të thotë të kesh klas.

VIDEO

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë