Loading…

Pasojat e pandemisë: 77 milionë më pak të hyra nga dogana

  • 09/08/2020 | 20:34

Pasojat e pandemisë: 77 milionë më pak të hyra nga dogana

Në gjashtëmujorin e parë të këtij viti, arka e shtetit ka përfituar 77 milionë euro më pak në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit të kaluar.


Kjo po thuhet se ka ndodhur meqë ka rënë konsumi për shkak të pandemisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë