Loading…

Patetike: Qyetari u kërkon djemve të tij në diasporë ta ndihmojnë Albin Kurtin e t’i dërgojnë para

  • 16/05/2022 | 13:41

Patetike: Qyetari u kërkon djemve të tij në diasporë ta ndihmojnë Albin Kurtin e t’i dërgojnë para

Qytetarët kanë treguar se “çfarë kërkojnë nga mërgimtarët për këtë verë”.


Një qytetarë u përgjigj duke thënë se “mërgimtarët po na mbajnë”.

Ndërkaq një tjetër iu kërkoi djemve të tij që t’i dërgojnë para.

“Unë i kam dy djem, dhe iu them me pru pare me rregullu shtëpinë. Një shtëpi e kena rregullu vitin e kaluar, ja po e rregullojmë këtë vit, tjetrin mot qashtu edhe me i ndihmu Albinit. Se një kryetar e ka bo nana”, tha qytetari për T7.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë