Loading…

‘Patjetër se kam qarë’, Monika kujton kohën kur vdiq Enver Hoxha

  • 27/10/2021 | 21:00

‘Patjetër se kam qarë’, Monika kujton kohën kur vdiq Enver Hoxha

Banorët e dënuar nga “Vëllai i Madh” do të qëndrojnë për një afat të pacaktuar në Shtëpinë e Dënimit.

Banorët e dënuar kanë nisur të bisedojnë tema të ndryshme për të kaluar kohën.

Monika dhe Arditi ishin ata të cilët po bënin bisedën e rradhës e cila rezultoi në rrëfimin e Monikës për kohën kur vdiq Enver Hoxha.

Arditi ishte ai i cili e pyeti se nëse ajo kishte qarë kur ai vdiq derisa aktorja i tha se patjetër se ka qarë pasi të gjithë në atë kohë ashtu kanë bërë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë