Loading…

Patrisi dhe Tuna pas ndarjes, as për ditëlindjen e djalit nuk shihen bashkë

  • 03/05/2021 | 08:57

Patrisi dhe Tuna pas ndarjes, as për ditëlindjen e djalit nuk shihen bashkë

Djali i ish-çiftit ka festuar ditëlindjen.


Dhe, natyrisht se Tiani ka marrë urime nga prindërit e tij.

Përmes rrjetit social Instagram, ata e kanë uruar me nga një fotografi në të njëjtën kohë edhe kanë shkruar fjalë plot dashuri për të.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram, Patris Berisha ka ndarë një imazh të djalit derisa ka shkruar: “Tian Patris 4”, ndërsa mori edhe komente të shumta nga miqtë të cilët e uruan për ditëlindjen e djalit të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë