Loading…

Paul Pogba me dy yje në kokë, ja kuptimi i tyre |VIDEO

  • 09/08/2018 | 14:43

Paul Pogba me dy yje në kokë, ja kuptimi i tyre |VIDEO

Të fitosh Kampionatin Botëror mund të jetë njëri ndër momentet më të mira për një lojtar, e pasi e arriti këtë me kombëtaren e Francës, Paul Pogba ka vendosur ta shënojë momentin me një stilt të ri të flokëve, transmeton gazetametro.net


Mesfushori i Manchester United ka postuar në Instagram një foto kur e ka paraqitur stilin e ri të flokëve, në të cilin shihen edhe dy yje në nderim të triumfit të dytë të Frances në këtë Kampionat.

Në video ai shihet bashkë me berberin e tij, derisa pak para se t’i pres flokët, lojtari luan futboll.

View this post on Instagram

Back home with the 2 ⭐️⭐️ @astarbarbers @57.ash

A post shared by Paul Labile Pogba (@paulpogba) on

Pogba ka luajtur një rol të madh në fitoren e Francës, pasi që ka shënuar golin e tretë në ndeshjën e fitorës kundër Croacisë.

Derisa ditëve të fundit është raportuar se ai do të braktisë klubin e Manchester United dhe pritet që të tranferohet në Barcelonë, pasi që këta të fundit kanë shfaqur interesim për të. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë