Loading…

PDK mban nesër konferencë për media, nuk dihet arsyeja

  • 11/04/2021 | 22:06

PDK mban nesër konferencë për media, nuk dihet arsyeja

Partia Demokratike e Kosovës, nesër pritet të mbaj konferencë për media, shkruan Gazeta Metro.


Kjo është bërë e ditur për media nga Zyra e Komunikimit të kësaj partie.

Konferenca pritet të filloj nga ora 11:30, derisa ende nuk dihet arsyeja e kësaj konference./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë