Loading…

PDK nis festën e fitores në Drenas (Video)

  • 18/12/2016 | 19:54

PDK nis festën e fitores në Drenas (Video)

Ende pa u bërë 1 orë nga mbyllja e vendvotimeve simpatizantët e PDK-së kanë filluar festën e fitores nëpër rrugët e Drenasit. 

Dhjetëra qytetarë, simpatizantë të Partisë Demokratike të Kosovës janë mbledhur para selisë së kësaj partie në Drenas për të festuar.

Me flamuj në duar, këta mbështetës të PDK-së po festojnë pavarësisht, se nuk janë publikuar ende rezultatet preliminare për balotazhin në zgjedhjet e jashtëzakonshme që u mbajtën sot në Komunën e Drenasit.

Megjithatë Exit Pollet kanë publikuar rezultate ku fitues shpallin kandidatin e PDK’së Ramiz Lladrovci.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë