Loading…

PDK: Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim

  • 14/11/2021 | 19:41

PDK: Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim

Partia Demokratike e Kosovës po konsideron se qytetarët kanë vendosur për ndryshim në raundi e dyte të zgjedhjeve lokale.


Megjithatë, shefi i shtabit zgjedhor të PDK-së, Kujtim Gashi në një konferencë për medie tha se ende nuk është koha për të festuar, pasi duhet numëruar secila votë.

“Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim, por nuk është koha për të festuar ende pasi duhet të numërohem secila votë”, tha Gashi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë