Loading…

PDK thërret konferencë për media, s’tregojnë për çfarë do të flasin

  • 18/10/2020 | 19:16

PDK thërret konferencë për media, s’tregojnë për çfarë do të flasin

Partia Demokratike e Kosovës do të mbajë nesër një konferencë për media.


Konferenca është thirrur për në ora 11:30, në oborrin e Kuvendit të Kosovës.

Në njoftimin për media nuk është bërë e ditur tema për të cilën do të flitet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë