Loading…

PDK thërret për nesër konferencë për media, nuk dihen arsyet

  • 07/04/2021 | 23:16

PDK thërret për nesër konferencë për media, nuk dihen arsyet

Partia Demokratike e Kosovës (PDK) nesër do të mbajë konferencë për media në ora 13:00, shkruan Gazeta Metro.


Me anë të një njoftimi për media, PDK ka bërë të ditur se nesër në selinë qendrore të partisë, do të mbajë konferencë për media.

Konferenca mbahet në ora 13:00.

Më poshtë njoftimi i plotë:

Partia Demokratike e Kosovës, nesër (e enjte) në ora 13:00 mban konferencë për media, në zyrat e Selisë Qendrore.

Dita: E enjte

Vendi: Selia Qendrore e PDK-së

Koha: 13:00. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë