Loading…
PDK’ja dalin në mal, Veseli bëhet kuzhinier e futbollist |FOTO
  • 22/07/2018 | 22:56

PDK’ja dalin në mal, Veseli bëhet kuzhinier e futbollist |FOTO

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, bashkë me disa nga nënkryetarët e partisë e me shumë të rinj, kanë qëndruar të dielën në Shalë të Bjgorës.


Në Shalë të Bajogrës, me Rininë Demokratike të Mitrovicës, Vushtrrisë e Skenderajt patëm një ditë fantastike”, ka shkruar Veseli në Facebook.


“Diskutuam, kënduam dhe luajtëm futboll. Dekada e Re është e të rinjve, që punojnë bashkë, festojnë bashkë. Jashtëzakonisht motivues vullneti dhe energjia pozitive që kanë këta të rinj”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë