Loading…

PDK’ja falënderon qytetarët për proces të qetë në Drenas

  • 04/12/2016 | 12:45

PDK’ja falënderon qytetarët për proces të qetë në Drenas

Partia Demokratike e Kosovës e ka vlerësuar procesin zgjedhor në komunën e Drenasit, që po zhvillohet sot, si një dëshmi të pjekurisë politike dhe jetës demokratike në Kosovë.

“Si një parti me rol determinues në procesin e pavarësimit dhe shtetndërtimit, Partia Demokratike e Kosovës i vlerëson zgjedhjet e lira, fer dhe demokratike, si zhvillimin më të rëndësishëm në ndërtimin e shtetit të Kosovës në nivel lokal”, raporton gazetametro.net

” Falënderojmë qytetarët për procesin e qetë zgjedhor dhe i ftojmë për pjesëmarrje masive për të ushtruar të drejtën e tyre demokratike nëpërmjet votës së lirë”, thuhet në kumtesën për media të kësaj partie./gazetametro.net

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë