Loading…

‘Pe du edhe ni natë me ty, atëherë mi more 5000 euro’: Ia publikojnë mesazhet private, reagon Arta Nitaj

  • 26/03/2020 | 17:24

‘Pe du edhe ni natë me ty, atëherë mi more 5000 euro’: Ia publikojnë mesazhet private, reagon Arta Nitaj

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se Arta Nitaj ka marrë para në këmbim të marrëdhënies seksuale, ku edhe ju publikua një fotografi e një bisede private, por modelja sot ka reaguar kundër këtij lajmi, transmeton Gazeta Metro.


Në fotografinë e publikuar në të shihej një bisedë private me një përson tjetër, ku sipas asaj bisede që bëhej, personi në fjalë pretendon se Arta Nitaj i ka marrë 5 mijë euro për një natë.

E tani modelja ka reaguar duke postuar një video në të cilën demonstrohej se si mund të bëhet një gjë e tillë, ku mund të zgjidhni cilindo person me të cilën doni të komunikoni.

Sipas modeles e gjithë kjo është një montazhë nga ata që duan të ia njollosin emrin e saj. Por se sa është e vertetë kjo mbetet të shihet./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë