Loading…

Pejanët rrahën me shqelma në mes të qytetit

  • 23/02/2021 | 23:49

Pejanët rrahën me shqelma në mes të qytetit

Dy qytetarë në mbrëmjen e së martës janë rrahur keq mes vete në Pejë.

Në një video që kanë dërguar lexuesit e IndeksOnline shihen dy persona gjersa rrahen me vete me shqelma, afër stacionit të autobusëve në komunën e Pejës.

Në video shihen disa kalimtarë të rastit që kanë ndërhyrë në rrahjen e tyre, duke i ndarë.

Ende nuk dihet shkaktari që çoi dy qytetarët në këtë akt.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë