Loading…

Pema e Krishtlindjes përplot eksploziv (Video)

  • 25/12/2016 | 14:10

Pema e Krishtlindjes përplot eksploziv (Video)

Erik Johansson ka përdorur eksploziv për të zbukuar pemën e tij të Krishtlindjes. Një gjë të tillë ai e ka publikuar në kanalin e tij në YouTube ku edhe ka nxitur shumë reagime.


Në festat e fundvitit pamja më e shpeshtë është ajo e pemës së zbukuar. Mirëpo, kësaj radhe një pemë kritshtlindjesh është e zbukuruar më ndryshe se që jeni mësuar të shihni.

Në videon më poshtë mund të shihni këtë gjë mjaft interesante, ku edhe shihet pema teksa hedhet në erë nga mjetet shpërthyese. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë