Loading…

Penguan stafin shëndetësorë, arrestohen katër meshkuj në Prishtinë

  • 03/08/2022 | 10:11

Penguan stafin shëndetësorë, arrestohen katër meshkuj në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar katër meshkuj të dyshuar në Prishtinë.


Arrestimi i tyre është bërë pasi që të njëjtit kishin penguar stafin shëndetësor në kryerjen e detyrave të tyre, e më pas duke u larguar me veturë kanë dëmtuar laurën.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë