Loading…

Pensionisti Toni bën edhe një mrekulli: Incizon këngën ‘Ushtro…’

  • 10/02/2019 | 19:42

Pensionisti Toni bën edhe një mrekulli: Incizon këngën ‘Ushtro…’

Pensionisti më i popullarizuar i Ballkanit, Talat Selmani, i njohur me nofkën Toni, nuk pushon me mrekullitë e tij, transmeton Gazeta Metro.


Pasi u bë i njohur me deklaratën e tij ‘Ushtro, he nanën’, videoja e të cilit u bë virale po atë që u shfaq në Facebook, pas kësaj të gjithë donin të xhironin diçka me këtë pensionist.

Toni tash Toni (82) ka incizuar edhe një këngë dhe spot me Sven Kranzelicin, në produksion të JooBoos-it.

Emri i këngës, siç është pritur, është ‘Ushtro, he nanën’, ndërsa në refren është mu ajo deklarata e tij e famshme, e cila këngës i jep sharm të veçantë. Kjo, duket, mund të jetë hit i vitit!/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë