Loading…

Pensionohet profesori Milazim Krasniqi: Shpërthen në lot gjatë emisionit pas një befasie

  • 23/10/2020 | 23:12

Pensionohet profesori Milazim Krasniqi: Shpërthen në lot gjatë emisionit pas një befasie

Profesori universitar, Milazim Krasniqi, ka qenë i ftuar sot në T7.


Ai kishte marrë ftesë dhe kishte pranuar të shkonte në emision për të analizuar situatën politike në vend, por në fakt ai nuk e dinte se ideja e kësaj ftese ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit Frontal dhe Departamentit të Gazetarisë në UP.

Prezenca e tij në emision përkonte me ditëlindjen e 65’të që është edhe mosha e pensionimit.

Për Krasniqin ka qenë e papritur ajo çka iu servua në emision.

Madje në një moment ai ka filluar të qajë kur në ekran është shfaqur Memli Krasniqi të cilin nuk e kishte parë që nga koha kur ky i fundit u prek nga Covid 19.

Shikoni më poshtë videon dhe emocionet e shumta që ka sjell kjo befasi për Krasniqin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë