Loading…

Për 1 minutë 2 gola në finalen Spanjë – Francë, çmendet ‘San Siro’

  • 10/10/2021 | 22:13

Për 1 minutë 2 gola në finalen Spanjë – Francë, çmendet ‘San Siro’

Janë shënuar dy gola të shpejtë në finalen e Ligës së Kombeve midis Spanjës dhe Francës, shkruan Gazeta Metro.


Fillimisht ishte Oyarzabal ai që kaloi ne epërsi spanjollët me një gol të bukur në minutën e 64’të.

Përgjigja e francezëve ishte e shpejtë dhe kush tjetër pos super-sulmuesit Karim Benzema barazoi gjithçka në super-sfidë Spanjë – Francë me një gol të jashtëzakonshëm.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 70’të e ndeshjes dhe rezultati vazhdon të jetë 1-1. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë