Loading…

‘Për 24 orë Kurti i bleu 4 deputetë, Bini Market’

  • 04/04/2021 | 19:19

‘Për 24 orë Kurti i bleu 4 deputetë, Bini Market’

Analisti politik, Arben Ahmeti ka ironizuar me liderin e VV-së, Albin Kurti.


Ai ka shkruar se për 24 orë, Albin Kurti i bleu 4 deputetë.

“Dmth per 24 ore i bleu 4 deputete.

“Bini Market” :D”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë