Loading…

Për 24 orë, Policia ka shqiptuar 839 gjoba në trafik

  • 19/03/2017 | 16:49

Për 24 orë, Policia ka shqiptuar 839 gjoba në trafik

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh dërguar mediave ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme ka shqiptuar gjithsej 839 gjoba trafiku për shkelësit e ligjit të komunikacionit.


Për më tepër, dje në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 13 aksidente me të lënduar, kurse 29 sosh pa të lënduar, përcjell gazetametro.net

Më poshtë mund të gjeni tabelën që paraqet statistikat kryesore që shënuan ditën e djeshme, duke përfshirë këtu aksidentet, tiketat e trafikut, dhe arrestimet. /gazetametro.net

untitled

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë