Loading…

Për Cardi B nuk ka kthim: Nënshkruan dokumentet e divorcit

  • 16/09/2020 | 19:02

Për Cardi B nuk ka kthim: Nënshkruan dokumentet e divorcit

Reperja e njohur, Cardi B ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, reperi Offset, lajmi ky i cili gjatë gjithë ditës qarkulloi në mediat rozë, transmeton Gazeta Metro.


Belcalis Almanzar, e njohur me emrin skenik Cardi B, ka paraqitur një kërkesë divorci në Atlanta të martën pas tre viteve martesë, ndërsa sipas burimeve të afërta për mediat e huaja thuhet se ajo tashmë i ka nënshkruar të gjitha dokumentet e nevojshme për këtë procedurë dhe nuk ka kthim prapa.

Krahas kësaj, një seancë dëgjimore në këtë rast është caktuar për 4 nëntor.

Deri më tani reperja nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me këtë lajm./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë