Loading…

Për ditëlindjen e tyre: Julia Roberts poston fotografinë më të ëmbël të binjakëve të saj

  • 29/11/2021 | 18:24

Për ditëlindjen e tyre: Julia Roberts poston fotografinë më të ëmbël të binjakëve të saj

Binjakët e Julia Roberts janë vetëm një vit larg moshës madhore!


Të dielën, Roberts, 54 vjeç, postoi një foto të këndshme  në Instagram të binjakëve të saj: vajzës Hazel Patricia dhe djalit Phinnaeus “Finn” Walter në festimin e ditëlindjes së tyre të 17-të.

Roberts e ka mbishkrimin e fotos – e cila u shoqërua me emoji festive për ditëlindjen dhe shfaqveten duke u strukur me ta si foshnje – “17 nga vitet më të ëmbla të jetës”.

Ylli i “Pretty Woman” ndan binjakët me bashkëshortin dhe kineastin Danny Moder. Roberts dhe Moder, 52 vjeç, janë gjithashtu prindër të djalit Henry Daniel, 14 vjeç.

Në korrik, Hazel bëri një debutim në tapetin e kuq së bashku me Moder në Festivalin e 74-të të Filmit në Kanë për premierën e Ditës së Flamurit në Kanë, Francë, raportoi Entertainment Tonight.

Julia dhe Daniel u takuan në xhirimet e filmit të saj dhe Brad Pitt të vitit 2001, The Mexican, për të cilin Moder shërbeu si kinematograf. Çifti më vonë u martua në fermën e saj në Taos, New Mexico, më 4 korrik 2002.

Aktorja më parë u përfol për Moder duke thënë se ajo është ende e mahnitur nga burri i saj pas kaq shumë vitesh martesë. “Dua të them që çdo ditë që burri im hyn në derë është si një ëndërr e përsëritur,” tha ajo. “Unë jam si,” Ah, ai është këtu!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë