Loading…
Për gjermanët loja zgjat deri në sekondën e fundit: Kroos heroi ndaj Suedisë
  • 23/06/2018 | 21:57

Për gjermanët loja zgjat deri në sekondën e fundit: Kroos heroi ndaj Suedisë

Gjermania ka bërë mrekullinë duke mposhtur Suedinë në aksionin e fundit të ndeshjes vendimtare, transmeton Gazeta Metro.

Golin krucial e shënoi Toni Kroos përmes një super gjuajtje nga një pozitë e vështirë.

Gjermania me këtë fitore bën 3 pikë dhe mban vendin e dytë prapa Meksikës që ka 6,kurse Suedia gjithashtu ka 3 pikë në vendin e tretë.

Gjermanisë i duhet të fitojë edhe ndeshjen ndaj Koresë për të shpresuar që të marrë kualifikimin në një situatë shumë të vështirë ku do të luajë shumë rol edhe goldallimi. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë