Loading…

Për herë të parë Sandra Bullock dhe Brad Pitt do të luajnë krahë njëri- tjetrit

  • 10/02/2021 | 18:45

Për herë të parë Sandra Bullock dhe Brad Pitt do të luajnë krahë njëri- tjetrit

Edhe pse kanë qenë miq për dekada, Sandra Bullock dhe Brad Pitt kurrë nuk kanë luajtur së bashku në një film, transmeton Gazeta Metro.


Filmi i ri i Sony, “Bullet Train”, do t’i bashkojë të dy aktorët. Është një film aksion i bazuar në romanin “Maria Beatle” të shkrimtarit japonez Kotoro Isaka.

Filmi do të drejtohet nga David Lynch (Deadpool, John Ëick) dhe përveç Sandra Bullock dhe Brad Pitt, do të jenë edhe Joey King, Aaron Taylor Johnson, Michael Shannon, Logan Lerman dhe të tjerë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë