Loading…

Për prostitucion arrestohen dy persona në Pizren

  • 07/03/2017 | 16:53

Për prostitucion arrestohen dy persona në Pizren

Policia në Prizren dje ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin se kanë kryer veprën penale mundësim në prostitucion.


Sipas policisë, të dyshuarve u janë konfiskuar si prova materiale: dy telefona , para në vlerë 250 euro dhe një veturë si mjet i kryerjes së veprës penale.

Të dyshuarit, me vendim të prokurorit, dërgohen në mbajtje 48 orë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë