Loading…

Për prostitucion, arrestohen një shqiptar dhe një serbe

  • 02/03/2017 | 09:51

Për prostitucion, arrestohen një shqiptar dhe një serbe

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka raportuar për një rast të detyrimit të Prostitucionit të ndodhur të mërkurën në Graqanicë, Prishtinë.


Tutje Policia ka bërë të ditur se janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull K/Shqiptar dhe një femër K/Serbe, nën dyshimin se të njëjtit në bashkëpunim kanë kryer veprën e lartcekur penale. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë