Loading…

Për Shën Valentin, Mozzik i bën ‘diss’ Loredanës

  • 14/02/2020 | 12:37

Për Shën Valentin, Mozzik i bën ‘diss’ Loredanës

Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin.

Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: “Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?”

Në pjesën e dytë të këngës Mozzik këndon edhe shqip:

“Shkoj edhe ky shën valentin Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din“.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë