Loading…
Për shenjë respekti i biri varrosi babanë bashkë me një BMW të re |FOTO
  • 11/06/2018 | 21:05

Për shenjë respekti i biri varrosi babanë bashkë me një BMW të re |FOTO

Një pasanik ka bërë një veprim shumë të çuditshëm.


Azubuike, i cili humbi babanë e tij, vendosi që për të nderuar babanë e ndjerë, ai duhej ta varroste atë në një makinë luksoze të cilën e përdori në vend të arkivolit.

Në ceremoninë e varrimit shihen edhe njerëz të tjerë të cilët janë dëshmitarë të kësaj ngjarjeje tronditëse.

Ngjarja ka ndodhur në shtetin Anambra të Nigerisë.

Shumë nigerianë në Facebook u zemëruan me pasanikun Azubuike, duke deklaruar se ai është duke bërë një tallje të babait të tij, ndërsa të tjerët thanë se ai duhej t’i përdorte paratë e makinës luksoze për të zhvilluar fshatin e tij.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë