Loading…

Për shkak të ndikimit të saj të shqiptarët nuk e lejojnë të votojë Cunmulajn në Tuz

  • 03/03/2019 | 15:17

Për shkak të ndikimit të saj të shqiptarët nuk e lejojnë të votojë Cunmulajn në Tuz

Modelja me famë botërore me origjinë shqiptare, Emina Cunmulaj, ka thënë se nuk ka mundur të votojë në zgjedhjet që janë duke u mbajtur sot në Tuz, transmeton Gazeta Metro.


Cunmulaj i ka thënë Klan Kosovës se nuk ka votuar dhe nuk e di arsyen se pse nuk ka mundur të votojë.

“Jo mua nuk më kanë lejuar hiç të votoj, nuk më kanë shkruar hiç…nuk e di arsyen pse sepse kam pasaport dhe kartë identiteti të Malit të Zi…”.

Cunmulaj mendon se nuk e kanë lejuar të votojë për shkak të ndikimit të saj te populli shqiptar

“Por mundem të paramendojë se ndoshta është për shkak se nuk po dojnë të më lejojnë sepse jam shumë me zë për vendin dhe popullin tim”, tha Cunmulaj/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë