Loading…

Për shkak të reshjeve të borës, shtyhet ndeshja Atalanta – Villarreal

  • 08/12/2021 | 21:13

Për shkak të reshjeve të borës, shtyhet ndeshja Atalanta – Villarreal

Ndeshja mes Atalanta dhe Villarreal do të nis me 20 minuta vonesë.


Në Bergamo të Italisë reshjet e borës janë me intensitet të lartë dhe fusha e Atalanta është rënduar nga bora, përcjell lajmi.net.

Si pasojë, ndeshja mes dy skuadrave, e planifikuar për orën 21:00, do të luhet nga ora 21:20.

Në këtë ndeshje do të luhet me topin special, ngjyrë portokalli.

Mirëmbajtësit kanë tentuar të pastrojnë borën në kohë, por ishte shumë e vështirë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë