Loading…
Për ta mbajtur barkun: Shikojeni reagimin e policit ”trim”
  • 06/08/2018 | 16:04

Për ta mbajtur barkun: Shikojeni reagimin e policit ”trim”

Shikojeni se si ulurit zëvendësi i sherifit pasi që aligatori i vogël e ngre kokën drejt tij…

Në video është regjistruar aksioni policor për kthimin e aligatorit të vogël nëvend të sigurt. Zvarraniku është kapur dhe lidhur, por befas e ka kthyer kokën prapa , me çka e ka friguar njërin prej policëve./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë