Loading…

Për të plasur së qeshuri: Ja si bëjnë dashuri gratë anembanë botës (VIDEO)

  • 17/11/2018 | 17:56

Për të plasur së qeshuri: Ja si bëjnë dashuri gratë anembanë botës (VIDEO)

Popujt e ndryshëm kanë shprehi të ndryshme, prandaj edhe për të bërë dashuri. Kjo vazjë, në videon të cilën ua sjell gazetametro.net në një mënyrë shumë komike na i paraqet dallimet!

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë